HAKKIMIZDA

Firmamız üretim faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlarla Krompak Tabela markasıyla kısa sürede Sakarya pazarında sağlam bir yer edinmiştir. Krompak Tabela, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürettiği ürünleri siz değerli müşterilerimizin marka değerini yükseltmek adına hizmetinize sunmaktadır.

Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşteri memnuniyeti ve en önemlisi estetiği konusunda odaklanıp; tutarlı yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde ürünlerini yeniden güncellemekte öncülük yapmıştır. 

Bizi bugün olduğumuz yere getiren; değerlere bağlı kalmamız ve hiçbir zaman ödün vermediğimiz dürüstlük ilkesini benimsememizdir. Bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek üretime devam etmek hedefimizdir. Amacımız her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve estetik yaklaşımla dürüstlük çerçevesinde hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırları aşmaktır.


BİZİ TERCİH EDEN REFERANSLARIMIZI LÜTFEN İNCELEYİNİZ Referanslarımız

Her hakkı saklıdır | 2017